Tüketici Postası‘nın Yedinci Sayısı, “Elbirliği, Güçbirliği” çıktı…

Tüketici Birliği Federasyonu (TBF) e-dergisi, ‘tüketicipostası’ Yayın Koordinatörü Jale Yanılmaz konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştır:

 Tüketici Birliği Federasyonu tarafından 15 Eylül 2016’da Türkiye’nin ilk tüketici ebülteni, ‘tüketicipostası’yayın hayatına başlamıştır.

Onbeş günlük periyotla yayınlanan ‘tüketicipostası’nın bugüne kadar; Sayı 1, ‘başlangıç’, Sayı 2, ‘uzun ince bir yoldayım’, Sayı 3, ‘ne yiyorsanız, o’sunuz’, Sayı 4, ‘bereket azdadır’, Sayı 5, ‘tüketiyorum, çünkü bağımlıyım’’, Sayı 6, “yüzde100 TÜRKİYE” ismiyle yayınlandı.

Kamuoyundan gelen ilgi ve tepkiler üzerine, ‘tüketicipostası’, yedinci sayıdan itibaren formatını değiştirerek, aylık ve e-dergi olarak yayın hayatına devam edecektir.

Medyanın değerli kalemleri Bilal Şahan, Çetin Ünsalan ve ismail Altunsoy’un yayın kurulunda olduğu ve köşe yazarlığı yaptığı ‘tüketicipostası’nın yedinci sayısının teması ‘elbirliği-güçbirliği’ adını taşıyor.

Bu sayıda;

Şavk ile Bilal Şahan, EkoPolitik ile Çetin Ünsalan, Türkiye’nin Enerjisi ile İsmail Altunsoy ve sanat tarihi ve tarih konusunda uzman isim Yelda Yalaman da Şeb-i Yelda ile köşe yazılarını okurlarla paylaşıyor.

Tüketici haklarına ilişkin yazılar, tüketicilerin görüşleri, bilgi notları ile tüketicipostası’nın yedinci sayısı, ‘elbirliği-güçbirliği’,

https://drive.google.com/file/d/0B1x-JkZpGM-BNUFLVWYzclFjbG8/view?usp=sharing

linkinde yayınlanıyor.

 Jale Yanılmaz

‘tüketicipostası’ Yayın Koordinatörü